Vitajte u nás. Prečo zmena?

Zdielaj

Pracovala som 15 rokov v nemocnici a takmer 10  rokov ako zamestnanec v súkromnej ambulancii. 

Rok 2020 môžem však nazvať prelomový. Už dlhšie som cítila, že potrebujem zmenu.  Potrebujem ísť ďalej a veľa vecí robiť tak, ako uznám za vhodné a správne. Pravdaže tak, aby to bolo, ako sa v medicíne povie lege artis. To znamená, aby sa ženy cítili v ambulancii dobre, aby nemali strach ísť na vyšetrenie, na preventívnu prehliadku, aby nečakali dlho v čakárni, aby nebol problém sa k nám dovolať a kontaktovať nás aj inou formou, napríklad cez internet.

Na konferenciách a kongresoch som dlho obdivovala novinky, nové prístroje a nové techniky, ktoré pre mňa ako zamestnanca ostávali nedostupné a niektoré aj zbytočné (laserová technika). Preto som sa, s pomocou približne desiatich správnych ľudí, pokúsila o to, čo sa mi dlho zdalo nemožné.

Od 1. novembra 2020 sme otvorili dvere novej gynekologickej ambulancie, ktorá  je tu pre všetky ženy, ktoré budú mať záujem urobiť niečo pre svoje zdravie a celkovú vitalitu. Mojím cieľom je, aby ambulancia bola moderne vybavená. Plánujem neustále obnovovať prístrojovú techniku, samozrejmosťou je ďalšie vzdelávanie, aby som do praxe zavádzala najmodernejšie a najosvedčenejšie postupy s dôrazom na vaše zdravie, prevenciu a diagnostiku.

Každá pacientka je u nás vítaná.   


Zdielaj

Comments are closed.